Code in the Dark 2016

napísal , 29 Aug 2016 [ thoughts / ideas ]

Poď si zasúťažiť v HTML/CSS!

Zaregistruj sa na codeinthedark.sk, dostaneš dizajn a 15 minút na to, aby si ho nakódil bez toho, aby si pozeral do prehliadača:) Takže nemôžeš priebežne kontrolovať, čo robíš. A na konci sa na tom všetci dobre zasmejeme, a keď bude tvoje riešenie najbližšie k realite, postúpiš do ďalšieho kola. A na konci je víťaž. A počas toho žrádlo. Prvé 3 miesta dostávajú cenu.

Moje kurzy sú pre začiatočníkov, táto súťaž je už skôr pre pokročilých, budú tam aj nejakí ťažkí majstri (vrátane Blade-a čo je naozajstný človek, iný ako ja, žiadne alter ego), ale kto nechce súťažiť, môže sa prísť pozerať a pokecať a podobne.

Bratislava, 23. september, príď sa zabaviť:) Ja to podľa všetkého moderujem.

Edit: fotky, vyhodnotenie a tak podobne tu. Tu si môžeš vyskúšať nakódiť dizajny a pozrieť riešenia niektorých finalistov.

napísal , 29 Aug 2016

4 komentáre

komentuj ku každému komentáru sa v databáze ukladá iba meno, text a dátum, iba za účelom zobrazenia pod článkom
neukladá sa email, IP adresa ani informácie o prehliadači a údaje sa nepoužívajú na reklamu, newsletter, na žiadnu ekonomickú aktivitu, nikam sa neposielajú, sú v databáze len aby sa mohli zobraziť pod článkom
 1. Jakub [ Streda 12.10.2016, 19:18 ]

  Ahoj neviem nájsť v Github kod html sútažiacích .nechýba to tam su tam iba zadania ....Ešte jedna otázka ccs-ko písali spolu do subouru html ????

 2. yablko [ Štvrtok 13.10.2016, 01:13 ]

  v tom WINNER sú 2 riešenia od súťažiacich, ostatní sa asi hanbili ukázať;) https://github.com/Learn2CodeOrg/codeinthedark/tree/master/2016/WINNER (tie design.html súbory)

  a hej, všetko ide do jedného súboru, priamo do index.html, ten súbor otvoriš v prehliadači, je to javascriptový editor kódu, všetko píšeš tam, nič iné nemôžeš mať počas kódenia otvorené, žiaden iný súbor, žiaden iný program, nič

 3. Jakub [ Štvrtok 13.10.2016, 11:04 ]

  Okey diky... A chceš my povedať že pri tvorbe nemali možnosť pozrieť ako ich stránka v skutočnosti vyzerá len čisto kodily??

 4. yablko [ Štvrtok 13.10.2016, 13:29 ]

  hej, to je pointa tej súťaže

ku každému komentáru sa v databáze ukladá iba meno, text a dátum, iba za účelom zobrazenia pod článkom
neukladá sa email, IP adresa ani informácie o prehliadači a údaje sa nepoužívajú na reklamu, newsletter, na žiadnu ekonomickú aktivitu, nikam sa neposielajú, sú v databáze len aby sa mohli zobraziť pod článkom